Organization Learning Systems

Kim jesteśmy i co robimy?

The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in HAVING NEW EYES – Prawdziwa podróż i odkrywanie nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu

Marcel Proust

To powiedzenie Marcela Prousta stanowi kwintesencję tego, kim jesteśmy i co robimy. Naszą misją jest wspieranie Klientów organizacyjnych i indywidualnych we wprowadzaniu efektywnych zmian.

W Polsce, jesteśmy prekursorami wykorzystania koncepcji i praktyki OD (Organization Development) związanej z efektywnym wdrażaniem głównie oddolnych zmian z wykorzystaniem motywacji i potencjału pracowników. Wierzymy, że jedynie takie podejście w obecnym złożonym i aktywnie zmieniającym się świecie stanowi podstawę prawdziwej zmiany.

Doradztwo, badania organizacyjne, publikacje, szkolenia oraz prowadzony przez nas portal zmianologia.pl umożliwiają efektywne przygotowanie się i wdrażanie zmian na różnych poziomach organizacji.

Dlaczego Organization Learning Systems?

Celem, który chcemy osiągnąć jest umożliwienie Klientom uzyskanie trwałej przewagi dzięki ciągłemu uczeniu się i oswajaniu zmian.

0 +
Ponad 17 tysięcy uczestników naszych szkoleń
0 + lat
Ponad 16 lat doświadczeń w rozwoju organizacji
0 + klientów
Zaufało nam ponad 150 klientów z 10 różnych branż
0 + projektów
Ponad 70 projektów doradczych

Nasza unikalność

Nasi klienci wymieniają kilka unikalnych wartości, którymi się wyróżniamy:

  • Duże doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych w organizacjach o różnej charakterystyce.
  • Proponujemy rozwiązania krótko i długoterminowe uwzględniające realną sytuację (diagnozę), możliwości klienta oraz konsekwencje.
  • Systemowe i kompleksowe podejście – łączenie w realizacji projektów różnych obszarów funkcjonowania organizacji – procesów, kompetencji, komunikacji, analizy przepływu danych, a także Łączenie różnych metod wspierania poprawy efektywności działania – szkolenia, doradztwo, coaching (w tym grupowy), facylitacja, moderacja.
  • Nastawienie na długotrwałą relację.

Czy możemy zrobić coś dla Twojej organizacji?